Сервіс

Сервісна служба компанії "ЕТС" нараховує близько 40 висококваліфікованих сервісних інженерів, які пройшли навчання на заводах-виробниках, авторізованих на виконання як гарантійного, так і післягарантійного сервісу та мають відповідні сертифікати.

Сервісні центри обладнані всім необхідним інструментом та сучасним діагностичним обладнанням.

Фахівці сервісного відділу проводять допродажну підготовку техніки, відновлення та ремонт уживаної техніки, а також у будь-який час готові виїхати до замовника для виконання як регламентних, так і термінових (аварійних) ремонтів техніки з можливістю проведення севрісних робіт у польових умовах.

Забезпечуючи безперервну роботу техніки наших клієнтів, ми прагнемо максимально використовувати усі наші можливості та технології. Часто, діагностика та ремонт будівельної техніки відбувається не в боксах сервісних станцій, а безпосередньо на об'єкті. Злагодженість команди, професіоналізм, гнучкість рішень, постійне вдосконалення, навчання та підвищення кваліфікації, а також мобільність - основні критерії нашої роботи.

Продаж спецтехніки в Україні від компанії ETS - робота з нами вигідне рішення для розвитку вашого бізнесу!

Будь-яка техніка, навіть якісна та надійна, потребує регулярного технічного обслуговування та проведення профілактичних або позапланових ремонтів. Компанія ETS Group, окрім продажу нових будівельних, карєрних і дорожніх машин, здійснює широкий спектр з сервісного обслуговування та ремонту спецтехніки. Ми є офіційним дилером в Україні провідних виробників спеціальних машин: компаній Volvo Construction Equipment, SDLG, Goldhofer, Mecalac, Sennebogen та Faresin, а також маємо у штаті 40 сертифікованих сервісних інженерів, які пройшли спеціальне навчання на заводах-виробниках. 

Сервісне обслуговування будівельної дорожньої та сільськогосподарської техніки від "ETS"

Сервіс спецтехніки – важливий елемент підтримки її дієздатності та довговічності. Фахівці нашої компанії здійснюють:

  • допродажну підготовку нових землекопальних, вантажопідйомних, дорожньо-будівельних, навантажуваних  та інших машин;
  • відновлення та ремонт підйомних кранів, тралів, кар'єрної та будівельної техніки, що була у вжитку;
  • регламентне технічне обслуговування, плановий та позаплановий ремонт у гарантійний та післягарантійний період;
  • діагностику будівельної, кар'єрної та дорожньої спецтехніки;
  • ремонт двигунів і гідравліки спецтехніки, ходової частини гусеничних та колісних машин;
  • шиномонтаж. 

Ми здійснюємо цілодобову консультаційну підтримку наших клієнтів з питань технічного обслуговування та ремонту спецтехніки, а також продажу оригінальних запчастин.

Сервісні центри нашої компанії розташовані у таких регіонах: Київ, Львів, Одеса, Дніпро та Краматорськ. Усі вони обладнані сучасним діагностичним обладнанням та необхідним інструментом, а їхній штат укомплектований сертифікованими майстрами, здатними виконати роботи з обслуговування та ремонту різної техніки будь-якої важкості.

Переваги ремонту та сервісу спецтехніки в Україні в компанії ETS Group

Продаючи спецтехніку в Україні, компанія ETS Group прагне забезпечити безперервну роботу, пропонуючи підприємствам та організаціям будь-яких форм власності укладання контракту на сервісне обслуговування та ремонт. Головні переваги співпраці з нами – у питаннях підтримки техніки у справному стані:

  • професіоналізм, злагодженість роботи та гнучкість рішень нашого сервісного віддул: фахівці, які займаються сервісом дорожньо-будівельної та іншої техніки, регулярно удосконалюють знання та навички, проходять навчання та курси підвищення кваліфікації;
  • цілодобова доступність колл-центру, де досвідчені сервісні інженери проконсультують з питань, що стосуються сервісу та ремонту будівельної, дорожньої, сільськогосподарської та іншої спеціальної техніки, запропонують послуги діагностики та усунення несправностей (за умов неможливості усунути проблему у телефонному режимі, до клієнта виїжджає ремонтна бригада сервісного відділу);
  • мобільність надання послуг по ремонту та обслуговуванню спецтехніки: термінова допомога найчастіше здійснюється нашими майстрами не у найближчому сервісному центрі, а безпосередньо на обєкті, де працює техніка клієнта, у польових умовах, для чого наші ремонтні бригади мають необхідні обладнання, запчастини та інструменти;
  • оперативність допомоги: ми прагнемо швидко усунути проблеми клієнта з технікою.

Для укладання контракту на сервісне обслуговування та ремонт спецтехніки – звертайтесь за вказаними на сайті телефонами!

останні новини

Спецзамовлення на Volvo FMX

Спецзамовлення на Volvo FMX

26/11/2021

УНІКАЛЬНІСТЬ та ОСОБЛИВІСТЬ не тільки в кольоровому рішенні

Підготовка та особливості експлуатації техніки в зимовий період

Підготовка та особливості експлуатації техніки в зимовий період

16/11/2021

Як підготувати свою техніку до зими? 

Дізнаємось у новому прямому ефірі Volvo Construction Equipment

UA | Украинский

RU | Русский