Westlake

WestLake – шини від найбільшого виробника Китаю Zhongce Rubber Group

Бренд WestLake – флагманський шинний бренд компанії Hangzhou Zhongce Rubber Co., Ltd. – 10-го за обігом виробника шинної продукції у світі (станом на 2012 рік) та найбільшого виробника автомобільних і велосипедних шин, мотошин і продукції з гуми на території Китаю. 

ZC Rubber володєі дев'ятьома заводами, роботу яких скеровує власна дослідницька команда. Учасники цієї команди збирають побажання споживачів з усього світу, а далі реалізують їх при розробці нових шин Westlake. У підсумку отримуємо надійну та довговічну продукцію.

Придбання шин Westlake

Каталог легкових шин Westlake поділений за сезонами.

Перед придбання літніх шин Westlake уточнюють їх призначення. Для економічних і комфортних подорожей обирають паливозаощаджувальні або турингові моделі, а для безпечного кермування на високій швидкості – швидкісні або високопродуктивні.

Перед тим, як придбати зимові шини Westlake оцінюють погоду в тому регіоні, де експлуатуватимуть автомобіль. Моделі альпійьского типу ідеальні для мокрих та слизьких доріг, а моделі скандинавського типу – для засніжених та заледенілих. 

Якщо ви обираєте всесезонні шини, радимо отримати консультацію у нашого фахівця. 

UA | Украинский

RU | Русский