Sava

Sava - шини європейської якості 

Компанія Sava відома у всьому світі як виробник високоякісних шин. Компанія ETS залюбки представляє широку лінійку сучасних шин Sava. Купуючи шини Sava, ви можете бути впевненими в тому, що зробили правильний вибір та придбали шини гарантованої якості за прийнятну ціну. 

Понад 85-річний досвід роботи в Європі

Компанія Sava є одним з найбільших та найуспішніших виробників шин у Центральній Європі, поставляючи на ринок широкий асортимент шин для легкових автомобілів, позашляховиків та легковантажних автомобілів.

Шини Sava виготовляються на декількох заводах компанії, розташованих у Європі. Проте найбільша кількість шин так само виготовляється на заводі Sava у Словаччині, який є одним з найсучасніших європейським підприємством, що створює шини. 

Понад 85-річний досвід виробництва високоякісних шин 

Перед тим, як відправитись до покупців у країни Європи, усі шини Sava проходять суворий контроль якості на сучасному заводі, що розташований у Словаччині. Кожна придбана вами шина Sava пройшла жорстку перевірку, що гарантує високу якісь всіх виготовлених шин.

Sava і Goodyear

У 2004 році компанія Sava поповнила портфель брендів компанії Goodyear і відтоді демонструє успішне зростання продажів на території Європи - завдяки європейській якості та адекватній ціні на шини.

UA | Украинский

RU | Русский