Шини Goodyear

Goodyear – європейський вибір № 1

Компанія  Goodyear – світовий виробник високоякісних шин для транспортних засобів будь-якого типу: мото, легкові авто, вантажні машини, а також авіа. Невпинне удосконалення технологій виробництва + найширша номенклатура Goodyear спрямовані задовольнити запити навіть найприскіпливіших автолюбителів та власників автопарків.

Актуально придбати покришки Goodyear на всі випадки життя. Наша продукція пригожа для:

  • будь-якого сезону – на літо або зиму, універсальні, а також для будь-якої кліматичної зони земної кулі;
  • усіх наявних транспортів – не важливо, чи ви власник легкового авто, позашляховика, легковантажного автомобіля, спецтехніки, кар'єрних машин, вантажівки – знайдеться оптимальне рішення за експлуатаційними характеристиками та ціною; 
  • різних дорожніх покриттів – усі можливі варіації протекторів, шиповані серії створюють умови для придбання саме "того взуття".

Кожна колеція шин Goodyear тестується у розрізі більше 40 показників роботи та витривалості. Увага! Більшість закордонних та вітчизняних покришек мають сертифікацію лише за десятком ключових робочих параметрів. 

Не сумнівайтесь ані секунди: шини Goodyear – не знають конкурентів!

Кожен, хто одного разу випробував шини на дорозі, стверджувально скаже, що вони:

  • Екологічні  – склади гуми не мають аналогів за хімічною та екологічною нешкідливістю.
  • Інноваційні  – усі технології виготовлення, посилення, захисту від зношення запатентовані. 
  • Керовані  – найслухняніші шини, здатні змусити авто легко входити до поворотів, робити маневри на кризі, мокрій дорозі. засніженій місцевості  – це Goodyear. 
  • Гальмівні – усесвітньо відомим фактом є мінімальний гальмівний шлях з усіх наявних покришек. 

Хочете почуватись захищено на швидкості та у крутих маневрах? Тоді суперрішення – придбати шини Goodyear.

Покришки з турботою про безпеку у зимовий період

Ставите пріоритетним завданням безпеку пасажирських перевезень на автобусах і мікроавтобусах у зимовий час? Вимагаєте від спецтехніки високої ефективності роботи в мороз? Важливо доправити вантаж у зазначений час незалежно від погодних умов? Довірте рішення цих завдань шинам Goodyear.

Мобільні, не твердіють за -40°С та нижче, ефектні при гальмуванні, непохитні на зледенілій поверхні. Такі покришки важливо мати взимку. Переплутати марку зимових покришек не вдасться – дивіться на знак M+S.

Досить витрачати час на пошуки надійного постачальника! Ласкаво просимо до компанії ETS – офіційного представника корпорації Goodyear. Тут фірмофі покришки Goodyear реально придбати за оптимальною вартістю. Також можна отримати кваліфіковану допомогу у виборі та скористатись шиномонтажними послугами. 

UA | Украинский

RU | Русский