Dunlop

Керуйте автомобілем впевнено. Керуйте автомобілем з Dunlop

Компанія Dunlop відома своїми інноваційними розробками та більш ніж 100-річним досвідом в автоперегона.

Почав з виготовлення пневматичної шини, Dunlop продовжує лідирувати у виробництві шин з високими характеристиками. Завдяки ефективним технологіям, в які компанія активно інвестує, шини Dunlop дають змогу водію буквально «відчувати» дорогу.

З шинами Dunlop ви можете бути впевненими в собі та у своєму авто

Адже що чіткіше ви відчуваєте дорогу, то точніше виконуєте маневри, і краще автомобіль піддається керуванню, залишаючи вам більше часу для того, щоб просто насолодитися мандрівкою. Тому кожне нововведення Dunlop спрямоване на удосконалення контакта водія з дорогою. 

Що допомагає Dunlop досягати видатних результатів?

Насамперед — понад 100-річний досвід успішної роботи на гонкових трасах.  

Завдяки досвіду Dunlop в автоспорті сучасні технології стають доступними для простих споживачів. Високі технічні характеристики, які шини Dunlop демонструють на гонковій трасі, фахівці Dunlop перенесли на шини для легкових авто. 

Шини Dunlop високо цінують провідні виробники автомобілів, як-от Porsche, BMW, Mercedes та Audi, які оснащують свої авто вищого класу та спортивні автомобілі шинами Dunlop.

Dunlop приносить на дорогу гонкові технології, щоб ви впевнено керували автомобілем.

Технології Dunlop

Протягом своєї історії компанія Dunlop завжди була піонером в галузі інновацій. Фахівці Dunlop розробляють нові технології, щоб шини Dunlop демонстрували високі технічні характеристики за будь-яких погодних умов.

Dunlop робить все можливе, щоб ви завжди впевнено керували автомобілем. 

Годі витрачати час на пошуку надійного постачальника Dunlop!

Ласкаво просимо до компанії ETS - офіційного представника Dunlop. Тут фірмові покришки Dunlop реально придбати за оптимальною вартістю, а також можна отримати кваліфіковану допомогу у виборі та скористатися шиномонтажними послугами.

 

UA | Украинский

RU | Русский