Аргонне зварювання дисків

Аргонне зварювання литих дисків – оптимальне відновлення цілісності металу 

Легкосплавні диски популярні серед автомобілістів. Це зумовлено стильним зовнішнім виглядом, тривалом строком експлуатації, стійкістю до навантажень. Але через низьку якість дорожнього покриття на них з'являються пошкодження. Це можуть бути тріщини та інші дефекти. Для їх усування потрібен ремонт дисків – зварювання аргоном вважається найбільш надійним варіантом. За допомогою сучасної технології забезпечується повне відновлення технічних характеристик. При цьому виклечно окислення шва, приділено увагу його однорідності. 

Під час ремонту важливо, щоб зберігався обід автомобільного диску, виконаного способом лиття. Інакше підвищується навантаження на обід, що призводить до його руйнування. Фахівці київського сервісу ETS Group починають ремонтні роботи з правки. Вони виправляють обід, доводять його до досконалості. Жодних "вісімок", тільки правильні форми для цілковитої безпеки подорожей. 

Ви можете дізнатися ціну аргонного зварювання дисків у Києві, якщо зателефонуєте за вказаними на сайті телефонами.

Ще один варіант – приїхати на сервіс, щоб фахівці оцінили характер пошкоджень та сформували кінцеву вартість послуг. 

Зварювання дисків аргоном: особливість технології та її переваги

До складу литих дисків належать активні метали по типу магнія та алюмінія. Їхні властивості такі, що під час нагрівання у стандартних умовах має місце хімічна реакція. Вона призводить до окислення поверхні, що викликає складнощі під час шиномонтажу. Неможливо зварити дві деталі звичайним методом. Саме тому здійснюється ремонт литих дисків аргоном. Технологія зарекомендувала себе з позитивного боку, наші фахівці знають її тонкщоі і готові надати вам допомогу. Перевага в тому, що аргон інетрний. Він не взаємодіє з розігрітими металами під час зварювальних робіт. Деталі не оксилюються, а шов виходить рівним. 

Плюси ремонту литих дисків аргонного зварювання:

  1. Швидкість виконання робіт.
  2. Можливість поєднання активних і кольорових металів.
  3. Шви не виділяються після обробки та пофарбування.
  4. Виключена деформація через низьку температуру нагрівання деталей.

Якщо необхідно заварити диск аргоном, уточнюйте ціну у майстрів нашого сервісу. Вони підкажуть, скільки коштує робота в грн. При цьому враховується характер пошкоджень.

Зварювання аргоном литих дисків: основні кроки

Зварювання аргоном литого диску починається з прогрівання місця пошкодження. Для цього використовується газовий пальник. Професійні працівники нашого сервісу знають, до якої температури нагріти колісний диск, щоб не викликати в ньому невідворотні зміни. Вони орієнтуються за пофарбуванням металу.
Ціна аргонного зварювання дисків залежить від типу робіт, розміру пошкоджень в см. Під час ремонту тріщини спеціальна проволока подається всерелину, де вона розплавлюється та заповнює весь простір.

За наявності сколів процес дещо змінюється. Тут використовується металева латка, яка прихоплюється у кількох точках. Далі на неї натискають, корегуючи розташування. Кінцевий етап ремонту дисків – зварювання аргоном по всьому контуру. По завершенню процеса виріб охолоджується, шов шлифується та фарбується відповідно до тону поверхні.

Уточнюйте ціну зварювання диску аргоном, зателефонував нашим майстрам.

Шиномонтаж (аргонне зварювання) в ETS Group: довіртеся фахівцям

Зварювання дисків аргоном в Києві – популярна послуга. Але якість робіт залежить від професіоналізму фахівців. На нашому сервісі працюють майстри своєї справи, які пройшли відповідне навчання. Працівникам надається сучасне обладнання, що дає змогу виконувати завдання на найвищому рівні. Часто фахівці використовують комплекс газів. наприклад, підмішуються кисень або водень, які збільшують потужність аргонової дуги. Наші майстри знають усі співвідношення, щоб надати кінцевому виробу потрібні характеристики.

Ціна зварювання дисків аргоном обговорюється до початку робіт. Вона не змінюється під час проведення ремонту, що дає можливість розподілити бюджет і не хвилюватися в очікуванні неприємного сюрпризу. Скільки коштує заварити диск аргоном, вам підкажуть після огляду автомобіля. 

Аргонне зварювання дисків

UA | Украинский

RU | Русский