Шиномонтаж спецтехніки

Шиномонтаж спецтехніки професійного рівня 

Шиномонтаж для спецтехніки за багатьма параметрами відрізняється від звичайних майстерень. Великогабаритне сільськогосподарське та вантажне обладнання потребує застосування професійних інструментів. 

Основні проблеми шиномонтажу спецтехніки 

Експлуатація вантажної та сільськогосподарської техніки має свої особливості. Ремонт таких транспортних засобів ускладнюється низкою чинників, серед яких: 

  1. Необіхідність застосування великогабаритного обладнання. Сервісів, які мають спеціальні верстати для шиномонтажу навантажувачів, тракторів, спецтехніки інших типів мало.
  2. Дефект колеса може виникнути на дорозі. У таких випадках потірбен виїзд майстрів для виконання робіт у польових умовах або евакуація спецтехніки. 
  3. Потреба у брендованих комплектуючих. В експлуатації перебуває спецтехніка переважно іноземних постачальників. Шиномонтаж сільськогосподарських шин, тракторних коліс вимагає використання оригінальних комплектуючих і матеріалів. 

Компанія ETS Group виконує постачання комплектуючих та надає послуги обслуговування спецтехніки.

Компанія ETS Group: шиномонтаж і обслуговування спецтехніки в Україні

Наша компанія пропонує встановлення нових покришок або ліквідацію ефектів. У разі ремонту процес шиномонтажу складається з таких етапів: 

  1. Діагностика.
  2. Демонтаж покришки.
  3. Роботи з відновлення шини.
  4. Монтаж оновлених шин.
  5. Виконання балансування.
  6. Підкачування коліс до необхідного рівня тиску.

Компанія ETS Group має у своєму розпорядженні професійне обладнання для великогабаритної техніки. У роботі застосовуються: шиномонтажні та балансувальні верстати, домкрати, бустери накачування, вулканізатори та інші інструменти.

Персонал компанії навчається у сертифікованих центрах Rema Tip Top, тому йому до снаги навіть найважчі види робіт. Здійснюється шиномонтаж навантажувачів, виконується зняття та запресування цільнолитих та бандажних покришок.

Перед початком робіт працівники майстерні проводять інструментальну діагностику для оцінки ступеня зношення шин і дисків. Супутні пошкодження коліс виявляються в процесі обстеження, тому вартість робіт не зміниться під час ремонту. Необхідні комплектуючі можна придбати безпосередньо у постачальника. 

Ціна шиномонтажу сільськогосподарської техніки, вилкових навантажувачів, вантажної техніки обговорюється індивідуально для кожного випадку. На сайті можна ознайомитися з поточними акційними пропозиціями.

Офіси компанії знаходяться в Києві, Дніпрі, Львові та Краматорську. Замовити послуги шиномонтажу і ремонту, а також зв'язатися з представниками компанії можна онлайн або за номерами, вказаними на сайті. 

Шиномонтаж спецтехніки

UA | Украинский

RU | Русский