Шиномонтаж легковий

Легковий шиномонтаж — гарантія безпечних поїздок

Поїздки на високій швидкості, пересування поганими дорогами, недотримання рекомендацій виробників шин та комплектуючих тягне за собою зношення гуму, розбалансування коліс та інші недоліки. Для їх усування звертайтеся до нашого сервісу ETS Group. Досвідчені майстри виконають легковий шиномонтаж якісно та в обумовлені строки з використанням сучасного обладнання. Плюс полягає не тільки в професіоналізмі парцівників, але і в конкурентній ціні.

Багато автоаматорів віддають перевагу економії. Вони роблять все самі з метою збереження бюджету. Але автомобіль - це не жарт. Він потребує якісного обслуговування з використанням шиномонтажного верстату та іншого обладнання. Недокручена гайка може стати причиною аварії на дорозі. Не ризикуйте життям. Своєчасно звертайтеся до майстрів СТО, і вони виконають необхідні роботи. Ціна на легковий шиномонтаж прийнятна, вона попередньо обговорюється. 

Легковий шиномонтаж в ETS Group: перелік послуг

Основний напрямок діяльності нашого сервісу - ремонт шин. Ми демонтуємо колесо, знімаємо покришку з диску авто, ставимо заплатку для усунення порізів. Також робимо балансування шин після їх установлення.

Окрім основних дій для збереження експлуатаційних властивостей коліс ми пропонуємо послугу мийки. Вона актуальна в період сезонної заміни шин. Також мийка необхідна перед балансуванням. На внутрішній бік колеса може налипнути бруд. Він викличе дизбалансЮ через що ви будете мучитись з биттям керма.

Незалежно від характеру робіт вони виконуються майстрами з дотриманням регламентів. Ми піклуємося про репутацію, а тому якість послуг легкового шиномонтажу - основа нашої діяльності. Звертайтеся по допомогу до фахівців, щоб подорожі були безпечними. Окрім шиномонтажу легкових авто ми діагностуємо та усуваємо пошкодження у вантажних машинах.

Легковий шиномонтаж: коли потрібно звертатися до СТО?

Шиномонтаж легкових автомобілів може бути плановим або терміновим. Все залежить від особливостей експлуатації машини. Відвідайте наш срвіс в Києві у таких випадках: 

  1. При швидкому зношванні покришок.
  2. Для сезонної заміни шин та балансування коліс.
  3. У разі механічного пошкодження гуми (прокол, поріз).

Ціни легкового шиномонтажу уточнюйте під час дзвінка до сервісу. Детальну інформацію майстри нададуть після діагностики. Прайс-лист не змінюється в процесі робіт, у вас не виникне негативних моментів щодо підвищення вартості. 

Використовуючи спеціалізоване обладнання, наші фахівці виконають монтаж і демонтаж із дотриманням необідної технології. Окрім того, у нас можна придбати оригінальні запчастини та комплектуючі. Зателефонуйте за вказаними на сайті номерами та вам нададуть прайс на легковий шиномонтаж.

Шиномонтаж легковий

UA | Украинский

RU | Русский