Шиномонтаж вантажний

Вантажний шиномонтаж в Києві — якість та швидкість виконання робіт 

У процесі експлуатації вантажних транспортних засобів виникає необідність ремонту коліс. Це обумовлено низькою якістю доріг, проблемами у вузлах та механізмах з подальшим зношенням гуми. За наявності вантажівки нелегко виконувати ремонтні роботи самостійно. Але вихід із ситуації є. Скористайтеся послугою вантажного шиномонтажу, звернувшись до нашого сервісу ETS Group. Роботи виконують фаівці, які пройшли відповідне навчання. Їм знайомі усі тонкощі процесу, а тому шиномонтаж вантажних коліс виконується на найвищому рівні.

До комплексу послуг належать:

 1. Зняття колеса з авто.
 2. Відкручування гайок (у тому числі, які прикіпіли).
 3. Демонтаж покришки з диску машини.
 4. Визначення наявних дефектів, для чого використовується шиномонтажний верстат.
 5. Ремонтні роботи на кшталт вставки заплатки, вулканізації.
 6. Монтаж колеса та його балансування.

Прайс-лист на вантажний шиномонтаж питайте у майстрів сервісу. Ціни обговорюються до початку робіт. Вони не змінюються в процесі ремонту, що виключає неприємні сюпризи. Ви зможете розрахувати бюджет без додаткових витрат. При цьому ціна шиномонтажу для вантажних автомобілів у Києві залежить від характеру робіт. 

Монтаж вантажних шин: особливості процесу та його відмінності від робіт з легковими авто 

Вартість вантажного шиномонтажу значно відрізняється від розцінок на послуги, які надаються власникам легкових авто. Це пояснюється великими витратами часу та праці, необхідністю закупівлі спеціалізованого обладнання та навчання персоналу. До розцінки на вантажний шиномонтаж входить робота з великогабаритними комплектуючими. Фахівці сервісу мають справу з колесами великих діаметрів, потужними приводами.

Під час ремонту автошин вантажівок і спецтеніки потрібні значні зусилля не тільки для монтажу та демонтажу, але навіть для прикручування гайок. Неякісне виконання робіт у подальшому загрожує аварією на дорозі. Фахівці нашого сервісу виконують шиномонтаж для вантажівок в Києві відповідно до регламенту. При цьому використовується надійне обладнання, що спрошує роботу та виключає помилки.

Скільки коштує вантажний шиномонтаж в Києві, ви дізнаєтеся при відвідуванні СТО. Також можете зателефонувати за вказаними на сайті телефонами, щоб уточнити прайс в грн. Менеджери нададуть вам прейскурант на обслуговування, щоб ви могл розпланувати майбутні витрати. Але точну вартість майстри зможуть вказати тільки після діагностики. 

Шиномонтаж вантажних шин: сучасне обладнання для якісного обслуговування 

Прейскурант на послуги вантажного шиномонтажу формується на основі декількох критеріїв. Один з них - види використовуваного обладання. Для якісного виконання робіт у повному обсязі придбано сучасні прилади та меанізми, використовуються комплектуючі від відомих брендів. Шиномонтаж для вантажних машин здійснюється із застосування такого обладнання (ручного, автоматичного, напівавтоматичного):

 1. Домкратів, здатних витримувати вантаж вагою до декількох тонн.
 2. Шиномонтажних верстатів.
 3. Балансувальних та борт-розширювальних стендів.
 4. Поршневих компресорів.
 5. Комплексів для вулканізації. 

Технічними фахівцями своєчасно проводиться діагностика та ремонт обладнання. Це виключає простої та зриви строку завершення робіт через ремонт вантажного шиномонтажного верстату та інших механізмів. За необхідності здйснюється заміна, оновлення комплектуючих. Ви можете бути впевнені: сплатив вартість послуг вантажного шиномонтажу, роботи будуть виконані якісно та вчасно. Для зручності ми пропонуємо відвідати філіали в Києвській та інших областях. Приїжджайте на вказану на порталі адресу, та наші майстри нададуть послуги вантажного шиномонтажу. 

Шиномонтаж вантажних авто: переваги співпраці з ETS Group

Компанія ETS Group працюєна території України. Ми пропонуємо виконати шиномонтаж вантажних авто, а ціни на послуги ви можете уточнити заздалегідь. Інформацію дізнавайтеся за вказаним телефоном або при особистому відвідуванні сервісу. Наші переваги: 

 1. Роботи проводяться досвідченим персоналом.
 2. Майстри регулярно покращують свою кваліфікацію.
 3. Ми пропонуємо прийнятні ціни на послуги вантажного шиномонтажу в Києві.
 4. Завдяки наявності декількох філіалів забезпечена мобільність, швидкість виконання робіт.
 5. Ми дотримуємося зазначених термінів, щоб ви могли розпланувати майбутні завдання. 

Ціни шиномонтажу вантажного колеса залежать від характеру робіт, наявності пошкоджень. Щоб майстри могли вказати точний прайс, приїжджайте до СТО. Окрім ремонту шин ми займаємося продажем спецтеніки та комплектуючих до неї. Вам не потрібно їздити магазинами та шукати запчастини. Простіше звернутися до нашої компанії ETS Group та придбати необідні деталі у надійного постачальника. Ми постачаємо тільки оригінальні запчастини від виробників, що позитивно впливає на термін експлуатації техніки після проведеного ремонту. 

Шиномонтаж вантажний

UA | Украинский

RU | Русский