Ремонт дисків

Відновлення автомобільних дисків у Києві – довіртесь ETS Group

Автомобільні диски піддаються високим навантаженням. Попри міцність і довговічність, рано чи пізно настає час їх заміни. Причина полягає не тільки у тривалій експлуатації та зниженні характеристик. Часто колісні диски псуються при потраплянні до вибоїни або невдалому паркуванні. Не щадять лакофарбне покриття і реагенти, якими обробляють дороги. Після втрати презентабельного зовнішнього вигляду ви можете скористатися послугою реставрації. Її ціна значно нижча у порівнянні з придбанням нових аксесуарів. Звертайтеся до нашого сервісу ETS group, і досвідчені майстри виконають відновлення колісних дисків у Києві у найкоротші терміни.

Безпосередньо перед виконанням робіт працівники СТО зроблять діагностику. Вони виявлять наявні пошкодження і нададуть висновок про те, чи можливі ремонт і реставрація автодисків. Не виключена наявність дефектів, через які єдиним правильним рішенням стане придбання нового аксесуару. У разі позитивного висновку обговорюється ціна відновлення дисків авто у гривнях. Також фахівці нададуть детальний план дій та позначать терміни виконання робіт. 

Реставрція дисків автомобіля: фарбувальні роботи

Фарбування литих дисків – метод відновлення презентабельного зовнішнього вигляду. Перед процедурою фахівці очищують їх від забруднень, миють, просушують. Щоб відновити диски авто, фахівці сервісного центру використовують порошкове фарбування. Але перед його нанесенням необхідно зняти старе покриття та знежирити поверхню. 

Також відновити диски авто можна акриловими фарбами. Відмінність у тому, що порошковим складом вкривають весь виріб. Акрилову фарбу можна наносити на окремі елемени, щоб втілити в життя оригінальний задум.

Ремонт і реставрація дисків авто – популярна послуга у нашого сервіса. Майстри виконують роботи з використанням професійного обладнання. Скільки коштує пофарбування, залежить від складності. Ціна реставрації колісних дисків у Києві з нанесенням окремих елементів і незвичайних форм буде дещо вищою за однотонне покриття всього виробу. Уточнюйте вартість відновлення у менеджерів, зателефонував за вказаними на сайті телефонами. Також ви можете приїхати на сервіс, щоб обговорити завдання та отримати відповіді на питання. 

Ремонт і відновлення дисків авто в Києві: послуги прокатки

Прокатка допоможе у разі незначних пошкоджень диску. Вона підходить як для литих, так і для сталевих виробів. Ми ремонтуємо автодиски будь-якої складності. Але при цьому потрібно враховувати характеристики металу. Наприклад, кутий (кований) диск ремонтопридатніший. Це зумовлено його податливістю. За допомогою прокатки можна відновлювати вихідну геометрію, прибирати вм'ятини та осьове биття. При цьому ціна ремонту дисків коліс у Києві залежить від характеру пошкоджень.

З литими виробами дещо важче. Якщо вони піддаються балансуванню за допомогою додаткових вантажів, а дефект незначний, то прокатка допоможе. З її допомогою буде відновлена ідеально кругла форма. Але і великі вм'ятини можна прибрати. Відмінність у тому, що шиномонтаж і ремонт дисків забере більше часу.

Якісне та своєчасне виконання робіт – основа нашої діяльності. Звертайтесь по допомогу до фахівців ETS group у Києві, ви будете задоволені результатом. Майстри пройшли відповідне навчання, вони регулярно удосконалюють свої навички. Правка, рихтування, шиномонтаж коліс авто – ви отримаєте весь комплекс необхідних послуг.

Реставрація автомобільних дисків за допомогою аргонного зварювання 

Аргонне зварювання – варіант ремонту колісних дисків автомобіля в Києві. Метод використовується, коли через удар на виробі утворились тріщини. У такому разі відповісти на питання про те, скільки коштує ремонт дисків, можна тільки після огляду. Все залежить від розміру та глибини дефекту. При цьому послуги шиномонтажа і ремонту коліс виконуються у такий спосіб: 

  1. Демонтаж колеса, зняття шини з диска автомобіля.
  2. Зачищення пошкодженої ділянки.
  3. Прогрів металу на всю глибину.
  4. Зварювальні роботи з двох сторін. 

Зовнішньо відновлений виріб не відрізняється від нового. При цьому вартість ремонту автомобільних дисків у Києві менша за їх придбання. На відновлені вироби діє гарантія, тому що ми впевнені в якості робіт. Приїжджайте до нашого сервісу, і майстри усунуть наявні на дисках вашої машини дефекти. 

Ремонт дисків

UA | Украинский

RU | Русский