Порошкове фарбування

Порошкове фарбування в Києві – естетичність та захист металевих виробів  

Полімерне фарбування використовується для захисту металевих виробів від негативного впливу зовнішньої середи. Метод вважається екологічно чистим, що зумовлено його безвідходністю. Полімерне покриття металу подовжує строк експлуатації виробів. Вони виглядають естетично, що особливо важливо після тривалого використання та природнього зносу.

При порошкову фарбуванні металу використовується методика, яка дає змогу отримати якісне покриття. Робота здійснюється у два етапи. Перший прошарок порошку плавиться за високої температури (не менш як 180°С), далі виріб покривається лаком (за бажанням).

Порошкове фарбування використовується в різних галузях діяльності. Технологія не оминула автопром. Вона активно використовується для зміни зовнішнього вигляду деталей машин та підвищення їх фізико-механічних властивостей.

На нашому сервісі ETS group надаються послуги порошкового фарбування. Досвідчені фахівці виконають роботу на найвищому рівні, що зумовлено використанням якісних матеріалів, сучасного обладнання. Працівники сервісу регулярно підвищують свою кваліфікацію, тому їм можна довірити фарбування найважчих ділянок. 

Порошкове фарбування: переваги технології

Фарбування порошковим напиленням має багато переваг. Серед основних плюсів технології: 

 1. Мінімізація відходів. Завдяки використанню сучасного обладнання ефективність досягає практично 100%.
 2. Покращені умови праці. Фарбування металу порошком безпечне через незначну концентрацію шкідливих речовин.
 3. Відсутність розчинників. Параметр позитивно впливає на пористість покриття, зводячи її до мінімуму.
 4. Висока стійкість поверхні до негативного впливу зовнішнього середовища. Після фарбування порошком металеві вироби надійно захищені від ультрафіолетового випромінювання, корозії, хімікатів, палива.
 5. Широка кольорова гама. Палитра має велику кількість відтінків, що дає можливість втілити в життя найсміливіші фантазії. 
 6. Стійкість порошкового покриття до температурних перепадів. Враховуючи клімат нашого регіону, параметр відіграє важливу роль.

Фарбу можна наносити на поверхню без попереднього ґрунтування. Речовина добре зчеплюється з основою, чудово експлуатується протягом тривалого періоду. Вартість порошкового фарбування в Києві (Україна) безпосередньо залежить від об'єму та складності робіт.

Порошкове фарбування виробів з металу: якісне обладнання для чудового результату 

Ми пропонуємо послуги порошкового фарбування металу в Києві з використанням високоякісного обладнання. Фахівці нашого сервісу пройшли відповідне навчання, що дає їм змогу виконувати фарбування виробів ефективно та без бракування. Для роботи використовуються:

 1. Пістолет-розпилювач, за допомогою якого наносить порошкова фарба.
 2. Піч полімерзиації, в якій прошарок схоплюється та набуває фінального вигляду.

За допомогою порошкового фарбування металевих конструкцій майстри покращують зовнішній вигляд деталей, маскують наявні дефекти підкладки. На всі роботи надається гарантія, тому що ми впевнені в результаті.

Ціна порошкового фарбування металу залежить від типу процедури. Окрім використання стандартної технології можливе введення додаткових домішок або зміна механізму затвердіння. У такому разі досягаються різні ефекти. Наприклад, утворення "зморшок", напівпрозорість покриття, пожвавлення кольору. Ціна пофарбування порошковою фабою за таких обставин дещо збільшиться. Але і ефект буде геть іншим у порівнянні зі стандартною технологією. Скористайтеся допомогою фахівці, щоб дати авто нове життя.

Фарбування порошком або рідким складом: порівняння матеріалів 

Пофарбувати порошком виріб вигідніше в економічному плані. Полімерні частинки можна використовувати ще раз, якщо вони чомусь не осіли на поверхні. Також порошкове фарбування металевих виробів безпечніше за рідкий склад. При його використанні не потрібні токисчні розчинники. Додаткові переваги порошкового фарбування:

 1. Кращі фізико-хімічні властивості. Покриття значно стійкіше до корозії, атмосферних опадів.
 2. Порошковий склад розподіляється рівномірніше. 
 3. Цикл робіт значно коротший, не потрібно багато часу на просушування. Процес триває не більше як декілька годин.
 4. При зберігання матеріалу не потрібне створення певних умов, він не псується через сухість в приміщенні, низьку температуру та інші фактори.

Фарбування металевих конструкцій порошком практичніше у порівнянні з використанням рідкого складу. Покриття слугуватиме довше, ефективніше захищатиме виріб. 

Порошкове фарбування металу в ETS Group: переваги співпраці 

Працівники нашого сервісу – фахівці з великим досвідом. Вони якісно та своєчасно виконають поставлену задачу, пофарбують металевий виріб відповідно до обраного кольору та інших побажань. На нашому сервісі встановлена доступна ціна порошкового фарбування, що дасть змогу оновити диски авто та інші детаі з максимальною вигодою. Також серед переваг:

 1. Наявність сучасного обладнання, яке позитивно позначається на швидкості та якості робіт.
 2. Дотримання технологічни норм при пофарбування порошком в Києві.
 3. Можливість використання актуальни способів попередньої обробки конструкцій з металу. Наприклад, піскострум для видалення іржі перед напилюванням (ціна обговорюється окремо).

Наші майстри відповідально ставляться до завдання. Вони фарбують вироби будь-якого типу, виконані з металу. Вартісь послуг залежить від супутніх параметрів, а уточнити її можна при особистому звертанні до сервісу або під час дзвінка по телефону. Ціна порошкового фарбування за м2 обговорюється до виконання робіт. Замовив послугу, ви будете задоволені результатом. Це обумовлено використанням передових метаріалів від надійних компаній та великим досвідом наших фахівців.

 

Порошкове фарбування

UA | Украинский

RU | Русский