Піскострум

Піскоструменева обробка дисків: ефективний спосіб очищення поверхні

Піскоструменева обробка – один з найпопулярніших методів очищення металевих виробів. Процедура дає змогу досягти гладкості поверхні, видалити сторонні домішки, іржу та старий прошарок фарби. Послуга актуальна в процесі ремонта авто, коли необхідне чищення окремих деталей з металу для їх подальшої обробки.

Якщо литі диски вашої машини були пошкоджені протягом експлуатації, не поспішайте їх замінювати. Відновлення буде значно дешевшим. У руках фахівців нашого сервісу вони швидко набудуть належного вигляду, після чого автомобіль знову стане презентабельним. Від вас потрібен мінімум – дізнатись вартість піскоструменевої обробки дисків і замовити послугу. 

Для комплексу ETS group придбано якісне та надійне обладнання. З його допомогою піскоструй автомобільних дисків вкионується відповідно до технології, що унеможливлює пошкодження. Скільки коштує послуга в Києві, ви можете уточнити на сервісі. Для цього зателефонуйте за вказаним на сайті телефоном або приїжджайте за однією з адрес. 

Піскоструменева обробки литих дисків: принцип дії 

Спершу автомобілістів цікавить ціна піскоструменевої обробки дисків, а після уточнення вартості вони переходять до принципу дії. Апарата, за допомогою якого обробляють поверхню, становить собою розпилювач. До нього кріпляться ємність з абразивним матеріалом і компресорний шланг. Для очищення використовується кварцевий пісок. Дозволяється домішка алюмінієвих частинок, скляних кульок або нікельшлаку. Наші майстри стежать за тим, щоб абразив був сухим. В іншому разі неможливо досягти бажаного результату. 

Ціна піскоструменевої обробки дисків обговорюється заздалегідь. Це дасть змогу розподілити бюджет для ремонту автомобіля. Фахівці сервісного центру ETS group проведуть огляд та визначать, чи доречний піскоструменевий метод у вашому випадку. Часом, пошкодження настільки значні, що рекомендовано використовувати інший тип очищення. Йдеть про дробоструменну обробку дисків.

Піскоструменева обробка литих дисків: переваги послуги 

Уточнюйте ціну піскоструменевої обробки диски в Києві під час особистого відвідування сервіса або за номерами телефонів. Наші фахівці нададуть необхідну інформацію про послугу. Переваги піскоструменевої обробки алюмінієвих дисків такі:

  1. Висока швидкість обробки.
  2. Відмінна якість очищення автомобільних елементів.
  3. Можливість дістатись навіть дуже важкодоступних ділянок.
  4. Збільшення терміну експлуатації дисків, зроблених методом лиття.
  5. Підвищення адгезії металу з іншими матеріалами (наприклад, з порошковим пофарбуванням).

Якщо виникла необхідність зробити піскоструменеву обробку дисків, ціну завжди обговорюйте з фахівцями. Спроби самостійно вирішити питання можуть призвести до псування деталей, стоншування металу. Фахівці нашого сервісу точно знають. який абразив потрібен для очищення, як правильно здійснювати обробку. 

Де відпіскострумити диски?

Не намагайтеся робити піскоструменеву обробку самостійно. Процес доволі важкий для новачка. Окрім того, він може бути небезпечним для здоров'я. Це зумовлено тим, що частинки абразиву відлітають від поверхні на відстань до 20 м. Довірте свій автомобіль фахівцям нашого сервісу, дізнашився ціну піскоструменевого очищення дисків. Зазвичай така обробка використовується як перший етап при відновленні деталі. Якщо ви плануєте подальше пофарбування для формування повноцінного покриття, то наші фахівці виконають малярні роботи.

Завдяки великому досвіду майстра нададуть максимум розгорнутої інформації. Вони виконають очищення у суворо обумовлені терміни. Фахівці швидко порахують, скільки коштую відпіскострумити диск певного діаметру. Також вони оцінять необхідність дробоструменевої обробки. Не обнадіюйте себе, використовуючи наждачний папір та дешеву фарбу. Вони виправлять ситуацію, але тільки на короткий строк. Звертайтесь до нашого сервісу, щоб піскострумити диски за ціною, яка повністю відповідає якості. 

Піскострум

UA | Украинский

RU | Русский