Запчастини на спецтехніку

Сучасна будівельна, дорожня, кар'єрна, спеціальна техніка та механізми - це високотехнологічні механізми, обслуговуванням і ремонтом яких повинні займатись професійні спеціалісти. ETS Group пропонує якісне та швидке обслуговування різних видів важкої, спеціальної техніки. Тут допоможуть підібрати запчастини для спецтехніки будь-якого типу. На усі деталі, які ми постачаємо, є довготривала заводська гарантія. 

 

Запчастини для кар'єрної та будівельної техніки

Робота кар'єрної та будівельної техніки пов'язана із величезними навантаженнями. Це не тільки фізична вага вантажу, який перевозиться, але і необхідність постійно пересуватись в умовах бездоріжжя, нестабільного дорожнього покриття. Тут же на автомобілі впливають пил, бруд, волога, частинки будівельного матеріалу, які сприяють завчасному виходу з ладу окремих частин і механізмів. 

ETS Group пропонує запчастини для дорожньої будівельної техніки, використовуючи які ви швидко зможете увести до ладу ваш автомобіль. Серед переваг варто виокремити такі базові моменти: 

  • компанія працює на ринку вже більше 25 років, виконуючи замовлення різної складності;
  • для виконання ремонтних робіт задіяні виключно професійні механіки;
  • запчастини для будівельної техніки поставляють безпосередньо компанії-виробники, мають заводську гарантію та високу якість, запорукою якої є бездоганна репутація відомих виробників;
  • запчастини для спецтехніки в Україні поставляються через спеціалізований центр, який функціонує в межах країни;
  • компанія має власні складські приміщення одночасно в кількох регіонах України, що суттєво пришвидшує процес доставки запчастин для спецтехніки;
  • запчастини для карєрної техніки формуються на складах, розташованих у безпосередній близькості від збагачувальних комбінатів;
  • наявність власної виробничої бази для виготовлення окремих типів комплектуючих, як-от рукава високого тиску, що значно скорочує час ремонту.

Перед початком ремонтних робіт усю техніку піддають діагностиці, яка дозволяє точно визначити причини можливих поламок. Як наслідок, на момент здійснення замовлення нових деталей для заміни пошкоджених ви будете точно знати причини поламок та рішення для їхнього усунення. 

 

Запчастини для вантажівок і тралів

 

Транспортна і сільськогосподарська техніка, задіяна у перевезенні вантажу та транспортуванні інших машин і механізмів, зазвичай працює в умовах підвищеного навантаження. Її інтенсивно використовують в окремі пікові періоди, що стає причиною збільшення навантаження на робочі механізми, деталі, вузли. Для подовження терміну служби автомобіля потрібно своєчасно виконувати діагностику та заміну деталей, які відпрацювали свій ресурс.

Компанія ETS Group пропонує широкий асортимент рішень для транспортної техніки. Тут ви можете підібрати:

  • різні запчастини для сільськогосподарської техніки;
  • деталі та комплектуючі для профілактики заміни відпрацювавших свій ресурс елементів;
  • запчастини для тралів.

Окрім цього, тут ви отримуєте довготривалу гарантію на всі види ремонтних робіт. Автомобіль піддається ретельній діагностиці, щоб надати точний прогноз його поведінці у подальшому. 

Усі роботи виконуються досвідченими механіками, які мають відповідну кваліфікацію та досвід в цій галузі. Складські приміщення із запасними частинами розташовуються в регіонах, що впритул прилягають до виробничих підприємств, котрі задіюють подібну техніку. 

UA | Украинский

RU | Русский