Система Volvo CO-PILOT на зчленованих самоскидах та її симулятор

15/10/2020
Система Volvo CO-PILOT на зчленованих самоскидах та її симулятор

Компанія Volvo Construction Equipment продовжує серію навчальних ефірів для всіх зацікавлених. Тому, за традицією, у вівторок, 13 жовтня 2020 р., на сторінці Volvo CE Россия и СНГ в Instagram відбувся новий безкоштовний теоретичний тренінг.

Цього разу Олександр Штин, міжнародний експерт з технічної підтримки, та Михайло Авдєєв, керівник з підтримки продажу Volvo CE, розповіли про особливості системи Volvo CO-PILOT на зчленованих самоскидах, нові функції системи, а також про її симулятор.

Варто відзначити, що всі нові програми спрямовані на допомогу оператору, а не на його контроль, тому не варто боятись інтегрувати їх у свою роботу. Що стосується Volvo CO-PILOT, то ця система буде корисна не тільки машиністам спецтехніки, але і власникам, оскільки показує, скільки та чого було вироблено, а також створює регулярні звіти. 

Якщо Ви не бачили цей або якийсь інший ефір, Ви завжди можете переглянути його у нашому загальному плейлисті на YouTube Volvo Webinars

Попереду у нас з Вами ще багато цікавих проектів. Тож підписуйтесь на нас в Instagram та Facebook , та завжди будете дізнаватись першими про події у світі спецтехніки Volvo!