Підготовка та особливості експлуатації техніки в зимовий період

16/11/2021
Підготовка та особливості експлуатації техніки в зимовий період

Сьогодні, 16 листопада, наша компанія як ексклюзивний дилер спецтехніки Volvo в Україні взяла участь в новому прямому ефірі Volvo Construction Equipment на платформі Instagram.

Цього разу на глядачів і слухачів Volvo Webinars чекало включення з нашої станції сервісного обслуговування техніки в Глевасі. Разом з Олександром Штином в ефір вийшли наш регіональний менеджер з продажу теніки Андрій Кривошей та маркетолог Юлія Войтюк.

В прямом эфире наши коллеги рассказали и показали, как правильно подготовить свою спецтехнику к холодам, и в чем особенности эксплуатации техники в зимний период. 

У прямоме ефірі наші колеги розповіли та наочно показали, як правильно підготувати свою спецтехніки до холодів, і в чому полягають особливості експлуатації техніки у зимовий період. 

Подивитись ефір вже можна на YouTube в загальному плейлисті Volvo Webinars та в Instagram на сторінці Volvo CE Россия и СНГ

Безкоштовні прямі ефіри компанії Volvo Construction Equipment проходять щовівторка об 10:30 за київським часом на сторінці Volvo CE Россия и СНГ в Instagram . Приєднатись до перегляду може кожен охочий. 

UA | Украинский

RU | Русский