Онлайн-ефір "Мегамашини на базі Volvo. Частина 2"

06/04/2021
Онлайн-ефір "Мегамашини на базі Volvo. Частина 2"

Минулого вівторка ми почали розповідати і показувати Вам незвичайні машини, створені на базі техніки Volvo. Тема виявилась настільки цікавою та багатою, що стало зрозумілим, що одним випуском тут не обмежитись. Тому у сьогоднішньому ефірі, який відбувся, як завжди, на сторінці Volvo CE Россия и СНГ в Instagram об 11:30 за Київським часом, наш експерт продовжив огляд цікавих машин.

Цього разу спікером став Олександр Бєдов – регіональний менеджер компанії Volvo Construction Equipment, який також відповідає за розвиток і підтримку дилерів Volvo CE у країнах СНД. Якщо минулого разу наші фахівці говорили про спеціальні рішення для гусеничних і колісних екскаваторів, то в новому ефірі головними героями стали фронтальні навантажувачі та платформи на базі шарнірно-зчленованих самоскидів. Яка компанія займається допрацюванням машин? Якими є її цікаві рішення та в яких галузях застосовуються незвичні для нас одиниці техніки? Дізнаємось з нового ефіру разом! 

А якщо Ви пропустили пряме включення, то нагадуємо, що будь-який наш ефір Ви завжди можете переглянути у загальному плейлисті на YouTube Volvo Webinars. Усі ефіри безкоштовні ;), а наступний відбудеться вже 23 березня так само на сторінці Volvo CE Россия и СНГ в Instagram

І, звісно, не забувайте стежити за нашими новинами в Instagram та на Facebook, адже це допоможе завжди знати корисні таємниці, здатні зробити Вашу співпрацю з технікою Volvo простішою! 

UA | Украинский

RU | Русский