Огляд переваг системи Load Assist

28/12/2020
Огляд переваг системи Load Assist

Ми полюбляємо навчатись, дізнаватись нове та ділитись своїми знаннями із колегами, адже переконані, що співробітники, які постійно вдосконалюють свої навички, відвідують та слухають тренінги – наш справжній скарб! З кожним новим осмисленим вебінаром вони набувають ще дужчого професіоналізму та стають більш ефективними, що, безумовно, добре позначається на виконуваній роботі.

Саме тому, сьогодні, 29 грудня 2020 р., новий ефір від Volvo Construction Equipment відбувся за нашою безпосередньою участю: до постійного спікера Михайла Авдєєва долучився фахівець ексклюзивного дилера Volvo Construction Equipment в Україні "ЕТС" – Андрій Барабаш.

Експерти розглянули переваги системи  Load Assist, яка об'єднала в собі різноманітні застосунки для керування навантажувачами Volvo CE.

Нагадуємо, що цей та будь-який інший наш вебінар Ви завжди можете переглянути у загальному плейлисті на YouTube Volvo Webinars. Усі ефіри безкоштовні ;), а наступний відбудеться вже у Новому 2021 році, але так само на сторінці Volvo CE Россия и СНГ в Instagram

Не забувайте стежити за нашими новинами в Instagram та на Facebook, щоб завжди знати корисні таємниці, котрі зроблять Вашу співпрацю з технікою Volvo простішою та зручнішою!