Лайфхаки для операторів асфальтоукладачів Volvo CE

13/04/2021
Лайфхаки для операторів асфальтоукладачів Volvo CE

Протягом кількох тижнів одним з найпопулярніших ваших запитів по вебінарах був асфальтоукладач Volvo. Саме тому новий прямий ефір Volvo Construction Equipment, який відбувся сьогодні, у вівторок, об 11: 30 на сторінці Volvo CE Россия и СНГ в Instagram, було присвячено хитрощам і порадам по роботі на цій техніці.

Хочете покращити продуктивність та результативність своєї роботи на асфальтоукладачі Volvo? Отримати поради, які можуть допомогти вирішити питання, що виникають в процесі виконання завдань, та спростити ваш робочий день? 

Тоді запрошуємо дивитись новий ефір Volvo Construction Equipment "Лайфхаки для операторів асфальтоукладачів Volvo CE" на YouTube Volvo Webinars або в Instagram на сторінці Volvo CE Россия и СНГ.

Нагадуємо, що будь-який наш ефір Ви завжди можете переглянути у загальному плейлисті на YouTube Volvo Webinars. Усі ефіри безкоштовні ;), а наступний відбудеться вже 20 квітня так само на сторінці Volvo CE Россия и СНГ в Instagram

І, звісно, не забувайте стежити за нашими новинами в Instagram та на Facebook, адже це допоможе завжди знати корисні таємниці, здатні зробити Вашу співпрацю з технікою Volvo простішою! 

UA | Украинский

RU | Русский