Інтерактивний ефір з глядачами Volvo

18/01/2021
Інтерактивний ефір з глядачами Volvo

Рік новий, а традиції залишаються сталими. І це ми про щотижневі безкоштовні ефіри від Volvo Construction Equipment в Instagram

Раді повідомити, що від сьогодні, 19.01.2021, знову щовівторка о 10:30 на сторінці Volvo CE Россия и СНГ в Instagram на Вас чекатимуть наші провідні фахівці з черговою важливою темою. Тож якщо Ви – щасливий власник техніки Volvo або не менш щасливий оператор, або просто, як і ми, обожнюєте спецтехніку, то чекаємо саме на Вас! Приєднуйтесь, будемо опановувати техніку Volvo разом!

А перший ефір у 2021 році був присвячений знайомству з нашими найактивнішими підписниками та учасниками попередніх вебінарів. Так, в ефірі участь взяли представники дилера Volvo CE в Україні, Росії, а також оператор асфальтоукладача Volvo з Білорусі. Наші гості поділились своїм досвідом роботи у галузі будівельної техніки та враженнями від міжнародних змагань WorldSkills.

Які перспективи відкриваються перед учасниками та переможцями WorldSkills?

У чому переваги роботи механіка?

Про це та багато іншого Ви дізнаєтесь з нового зимового випуску! 

Нагадуємо, що цей та будь-який інший наш вебінар Ви завжди можете переглянути у загальному плейлисті на YouTube Volvo Webinars. Усі ефіри безкоштовні ;), а наступний відбудеться вже 26 січня так само на сторінці Volvo CE Россия и СНГ в Instagram

Не забувайте стежити за нашими новинами в Instagram та на Facebook, щоб завжди знати корисні таємниці, котрі зроблять Вашу співпрацю з технікою Volvo простішою та зручнішою!