Вантажні шини

Вибираємо автомобільні вантажні шини в ETS Group

Вибір для вантажних автомобілів гуми – вкрай відповідальне завдання. Важливо врахувати безліч факторів, передбачити умови експлуатації, вписатися до бюджету та ін. Щоб вантажну гуму в Україні купити високої якості, доведеться спочатку навчитися читати маркування цих виробів, вивчити технічні особливості транспортного засобу.

В українському інтернет-магазині ETS Group вам допоможуть підібрати найоптимальнішу модель. У нас є великий асортимент автошин вантажних від відомих виробників. Продаж здійснюється із гарантією по всій Україні. Вивчайте наш каталог, телефонуйте для консультації, уточнення умов ціни та доставки вантажних шин у Києві та інших містах.

Якими бувають вантажні шини?

Сьогодні найбільш популярними є визнані пневматичні шини для вантажних авто. Все частіше виробники випускають не просто універсальну гуму, а шини для вузьконаправленого транспорту. Вони поділяються на камерні та безкамерні вироби.

Розрізняється вантажна гума і в залежності від напряму ниток корду – діагональна чи радіальна. Також автошини на вантажівку часто підрозділяють, відштовхуючись від висоти профілю, на широко-, низько-, наднизькопрофільні вироби.

Приблизно вантажну гуму можна розбити на такі категорії:

 1. Покришки на вантажні автомобілі для переїздів магістралями.Такі варіанти відрізняються паливною економічністю, динамічністю та високою вантажопідйомністю. Їхнє призначення — прямування по рівних і твердих дорогах.
 2. Моделі для міських умов Характеризуються окремими блоками, а також різноспрямованими дренажними жолобами.
 3. Вантажні шини для здійснення регіональних маршрутів. Відрізняються великою дренажною системою.
 4. Індустріальні вантажні покришки та моделі сільськогосподарського призначення. Мають рельєфний протекторний малюнок (переважно у вигляді «ялинки»), який має здатність до самоочищення. Також така гума відрізняється високою міцністю.

Автошини вантажні: типи протекторів

Заздалегідь розуміючи тип місцевості, де переміщатиметься авто, простіше зробити правильний вибір з таких шин для вантажівки:

 • із дорожнім варіантом протектора;
 • для повного бездоріжжя;
 • Універсальні моделі.

Перший варіант має на увазі шини з порівняно невеликою глибиною і простим малюнком протектора, відсутністю ґрунтозачепів. Це відмінне рішення для вантажної техніки, що пересувається шосе або асфальтованими дорогами міста.

Позашляховий тип шин, призначених для вантажних авто, відрізняється протектором з досить великими рельєфними блоками, а також потужними грунтозачепами. Подібну гуму на вантажівку варто купити, якщо завдання — підкорення будь-якого бездоріжжя. Вона забезпечить прохідність навіть снігом. Найчастіше такі вантажні шини купують для лісовозів чи сільськогосподарських машин.

Третій тип по центру схожий з дорожнім протектором, але також тут є ґрунтозачепи. Якщо спецтехніка використовується повсюдно, то рекомендовано купити вантажну гуму, що має універсальні властивості. Такий тип протектора не дотягує до високої прохідності за умов суворого бездоріжжя. При цьому на асфальтованому шляху він призведе до підвищеної витрати бензину/дизеля.

Класифікація за сезоном

Як і у випадку з легковими шинами, вантажні моделі бувають літніми, зимовими або універсальними. Цікаво, що виключно сезонних коліс випускається небагато.

Здебільшого виробники продають універсальні шини. Вони є працездатними при великому діапазоні температур. Всесезонну гуму на вантажних авто використовують весь календарний рік, а замінюють лише з зносу. Такий підхід значно спрощує, а також здешевлює обслуговування спецтехніки, автобусів.

Гума на вантажні автомобілі в залежності від осі

Конструкція вантажівок, спецтехніки складніша за легкові авто, яким вистачає комплекту з 4 однакових покришок. Які пропонуємо купити вантажні шини?

 1. Для ведучої та рульової осі (відповідно «D» та «F»).
 2. З метою вільного кочення (T).
 3. Універсальні (Z).

Купуючи для вантажних автомобілів вузьку специфіку шини, автовласник отримує високоефективні колеса, що гарантує прекрасне зчеплення з дорогою, хорошу керованість, а також своєчасне гальмування. На причіпну вісь купують гуму на вантажівку з мінімальним опором коченню.

Що стосується універсальних покришок на вантажівки, то вони не можуть замінити вузьконаправлені моделі. Але їх часто набувають з метою економії.

Вантажні покришки: особливості

Процес підбору та покупки шин стартує з перегляду рекомендацій, які складає виробник транспорту. Вони передбачають такі особливості, як:

 • параметри профілю колеса;
 • вантажопідйомність покришки;
 • розмір діаметра посадки.

На покришках перелічені такі відомості позначені маркуванням.

Щоб вантажну гуму в Україні купити та не пошкодувати про вибір, враховуйте репутацію виробника коліс. В ETS Group продаються покришки від компаній, які зацікавлені у довгій співпраці, серед них: Fulda, Dunlop, Goodyear, Sava та інші.

Якщо важко визначитися з тим, яку для вантажних автомобілів гуму краще придбати — телефонуйте, наші менеджери готові підказати оптимальні моделі в залежності від технічних параметрів авто.

Ми гарантуємо вигідні умови, швидку доставку, гарний сервіс. Компанія ETS Group пропонує не тільки купити шини для вантажних автомобілів та легкових машин, а й скористатися нашими шиномонтажними послугами у Києві та інших містах. Ми виконуємо демонтаж/монтаж коліс, їхнє балансування, ремонт дисків та інші роботи. В ETS Group є необхідні комплектуючі для автомобільної техніки, тому питання вирішуються комплексно і оперативно.

Вантажні шини

UA | Украинский

RU | Русский