Про компанію ETS

ETS Group – надійна будівельна техніка та професійний сервіс

ETS Group – це єдиний український офіційний дилер будівельної техніки Volvo. Також представники таких світових брендів, як: SDLG, Sennebogen, Goodyear, Goldhofer, Faresin, Mecalac. Ми допомагаємо зробити інвестицію правильно, дібравши техніку під конкретні умови роботи. За допомогою спеціального програмного забезпечення, розробленого за підтримкою кращих фахівців у галузі добування та будівництва, можемо підказати, як організувати процес найбільш ефективно у кожній запропонованій ситуації. Післяпродажне обслуговування здійснюється командою професіоналів, яка багаторазово посідала призові місця на міжнародних змаганнях, а також найякіснішим та сучасним інструментом.

Співпрацюючи з нами, ви отримаєте якісне сервісне обслуговування за всіма напрямками:

 • професійний ремонт і сервісне обслуговування всіх видів техніки, яку надає наша компанія, у т.ч. вантажівки Volvo;
 • оригінальні запчастини та комплектуючі, які розробляються та тестуються за найвищими стандартами якості та продуктивності;
 • можливість дібрати оптимальний для своєї компанії пакет послуг з сервісного обслуговування (Білий, Блакитний, Срібляний або Золотий).


 
4 причини почати співпрацювати з ETS Group вже сьогодні

 1. Досвід і професіоналізм. Виконуємо сервісне обслуговування будівельної техніки в Україні вже більше 25 років.
 2. Допомагаємо збільшувати прибуток з року в рік. Пропонуємо продукти та послуги, які допоможуть знизити витрати, підвищити продуктивність та рентабільність техніки, а, отже, прибутковість бізнесу. Наприклад, системи  самозагострювальних зубів для екскаваторних ківшів, гумові накладки на гусениці, оригінальні запчастини для ходової, розширювальні болти тощо.
 3. Сприяємо досягненням та професійному зростанню ваших працівників. У 2017 р. ETS Group запустила змагання операторів будівельної техніки Volvo Operators Club. Оператори екскаватора та екскаватора-навантажувача, які перемогли в конкурсі, взяли участь у боротьбі за європейській чемпіонський титул.
 4. Спеціальні пропозиції. Залежно від потреб вашого бізнесу розробимо індивідуальні варіанти оплати техніки, комплектуючих, сервісного обслуговування, інших послуг.

СПЕЦТЕХНІКА

У будь-якому бізнесі запорукою досягнення високих економічних покажчиків є ефективність використовуваного обладнання та механізмів. Якщо ви в пошуках надійного партнера – постачальника ефективної та виробничої дорожньо-будівельної техніки, компанія ЕТС готова забезпечити ваші потреби у повному обсязі. Будучи офіційним дилером Volvo на території України, компанія пропонує клієнтам високотехнічне та довговічне обладнання, в якому впевнена настільки, що надає «вражаючу» гарантію як на обладнання, так і на запчастини до нього.

СПЕЦТЕХНІКА ВІД ETS: ЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ УСПІХУ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Маючи широкий асортимент продуктів і послуг для забезпечення вашого успіху, ми готові стати надійним партнером для вас!

 • Широкий асортимент техніки на складі

Каталог спецтехніки та додаткового обладнання, представлений в нашій компанії, відрізняється широким асортиментом техніки практично для будь-яких галузей застосування. Додаткове обладнання Volvo відповідає потребам, пов’язаним з роботою в конкретній галузі. Співпрацюючи з нашою компанією, ви завжди можете бути впевненими в тому, що ваші побажання будуть враховані, адже для кожного клієнта ми збираємо машини індивідуально, з урахуванням завдань, які до них висувають.

 • Професійний сервіс

Головне місце в роботі компанії посідає організація сервісного обслуговування. Усі наші центри обладнані найсучаснішим діагностичним і ремонтним обладнанням, мають широкий асортимент витратних матеріалів і запасних частин. Клієнти компанії у разі виникнення необхідності оперативно усунути несправності безпосередньо на місці експлуатації обладнання мають у своєму розпорядженні мобільні сервісні групи. У галузі технічного ремонту спецтехніки і сервісних послуг постійними клієнтами ETS станом на сьогодні є більше 500 організацій, причому ця цифра постійно зростає. Також обладнання заздалегідь можна переглянути в нашому інтернет-магазині.

 • Завжди індивідуальний підхід

Залежно від майбутніх умов експлуатації на об’єктах замовників фахівці нашої компанії виконують підбір оптимальної конфігурації техніки. З метою повного задоволення потреб кожного замовника, умови та терміни поставок обговорюються індивідуально в кожному окремому випадку. Політика продажу нашої компанії спрямована на довгостроковий та перспективний розвиток, забезпечення високоякісного сервісу та технічного обслуговування. Щороку стає все більше фірм, для яких поставлена нами спецтехніка стала взірцем якості та надійності, які мали можливість переконатись в надійності партнерства з нашою компанією.

 • Мистецтво фінансування

Вартість спецтехніки бентежить ваш бюджет? Не проблема! Продаж спецтехніки в Україні компанією ETS передбачає найвигідніші для клієнтів умови придбання запасних частин і техніки, використовуючи різні фінансові схеми, у тому числі лізинг. За потреби клієнту може бути надана допомога в отриманні кредиту. Ми подбали про те, щоб ви мали можливість придбати необхідне обладнання на найкращих для вашого бізнесу умовах відповідно до ваших фінансових і інвестиційних планів. Тепер ви можете купляти спецтехніку за максимально вигідною ціною.

 • Контракт на сервісне обслуговування

Сьогодні ЕТС – це спецтехніка в Києві та в Україні у найширшому асортименті, бездоганна ділова репутація, кваліфікований персонал і відпрацьовані технології. А контракт на сервісне обслуговування – це спокій власника техніки, забезпечуваний скороченням експлуатаційних витрат, збільшенням часe роботи техніки, розподілом витрат на технічне обладнання та ремонт.

Volvo CE - надійна опора для вас і вашого бізнесу!

Чекаємо на Вас у наших офісах в Києві, Дніпрі, Львові та Краматорську. Завжди допоможемо!

Працівники компанії

Багатоканальний безкоштовний телефон
З питань придбання техніки VOLVO, TEREX та сервісу
0 800 300 771
Багатоканальний безкоштовний телефон
Артем Міщенко
З питань придбання техніки в центральних і західних областях
Артем Міщенко
Олександр Карлюгін
З питань придбання техніки у Дніпропетровській та Запорізькій областях
Олександр Карлюгін
Артем Матвеєнко
З питань придбання техніки Volvo та SDLG
Артем Матвеєнко
Євген Свириденко
З питань післяпродажного та сервісного обслуговування
Євген Свириденко
Ігор Бондарев
З питань шиномонтажу та придбання шин
Ігор Бондарев

UA | Украинский

RU | Русский